آموزش و سنجش زبان هوانوردی

LPR

متقاضیان محترم جهت شرکت در آزمون، پس از ثبت نام خود در سایت سازمان هواپیمایی کشوری باید به وب سایت مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور مراجعه و از طریق لینک موجود در وبسایت دانشکده  ثبت نام و واریز هزینه مربوطه را انجام دهند، روز و ساعت آزمون در حساب کاربری شما همواره قابل مشاهده است‎.

حتما در حفظ نام کاربری و رمز عبور خود کوشا باشید زیرا تنها مسیر ورود و ثبت نام از این طریق خواهد بود و شما با یک کد ملی نمیتوانید در این سیستم 2 حساب کاربری مختلف داشته باشید. البته در شرایطی که نام کاربری (آدرس ایمیل) و دسترسی به ایمیل مربوطه را داشته باشید، در صورت فراموشی رمز میتوانید از طریق امکان بازنشانی رمز عبور ، رمز جدید را دریافت و به حساب کاربری خود وارد شوید.

با توجه به اینکه روز مصاحبه توسط خود شما انتخاب میشود حتما روزی را انتخاب نمایید که میتوانید در آزمون شرکت نمایید زیرا با توجه به ظرفیت موجود و ثبت نام شما برای آن زمان خاص از ارزیابان محترم برای حضور در جلسه ارزیابی دعوت میشود و بدلیل ماشینی بودن این عملیات، این زمان مطلقا قابل جابجایی نیست.

مکان برگزاری آزمون: فرودگاه مهرآباد، ابتدای بلوار معراج ، مرکز آموزش هوانوردی و فرودگاهی کشور ، طبقه دوم ساختمان آموزش - دفتر LPR می باشد.

لینک ثبت نام

تلفن تماس

66047875 (021) و  61022902(021)